Zadzwoń do nas509 452 325 Napisz do nasinfo@szyna24.pl

Ile kosztuje wypożyczenie szyny CPM?

Ile kosztuje wypożyczenie szyny CPM?

Szyny CPM to sprzęt, który zdecydowanie przyspiesza powrót do zdrowia. Jest ono jedno, dlatego trzeba o nie zadbać jak najszybciej. Wiadome jest, że im szybsza rehabilitacja tym także i kwestia powrotu do zdrowia się przybliża. Co zatem stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z rehabilitacji za pomocą szyny CPM? Koszta to przede wszystkim pierwsza informacja, jakiej poszukuje wymagająca rehabilitacji. Oczywiście warto wspomnieć, że możliwość rehabilitacji z szyną CPM mamy także poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia, jednak ktokolwiek takich informacji poszukuje, zdaje sobie sprawę z tego, że terminy oczekiwania są niestety odległe.

Co pozostaje? Zakup szyny CPM, jest to jednorazowy koszt niestety dosyć kosztowny, ale pozostaje trzecia opcja, najbardziej dostępna na rynku. Wypożyczenie szyny CPM na dobrych warunkach i praktycznie od razu to idealna opcja, zapewniająca rehabilitację od pierwszych dni po zabiegu, operacji.

Dlaczego szyna CPM, jakie korzyści wynikają z rehabilitacji z jej udziałem?

Wspomniany wcześniej czas skorzystania z szyny CPM daje spektakularne efekty. Jej działanie powinno nastąpić dosłownie natychmiastowo po odbytym zabiegu czy operacji. Należy pamiętać, że w każdym przypadku zielone światło powinien dać lekarz do jej stosowania. Jednakże im szybciej zaczniemy ćwiczenia z szyną CPM, tym prędzej można będzie wrócić do sprawności. Przedstawiamy zalety korzystania z szyny CPM przy rehabilitacji kolan:

Wypożyczenie szyny CPM, czy warto?

Odpowiedź na to pytanie tak naprawdę powinni być retoryczne. Jeśli nie chcemy czekać w kolejkach do refundowanych zabiegów, ani także ponosić horrendalnych kosztów, to wypożyczenie szyny CPM jest idealnym rozwiązaniem. Co warto dodać, jest to rozwiązanie praktycznie od ręki. Szyny dostępne w naszym sklepie szyna24.pl cechują się najwyższą jakością oraz przede wszystkim dostępnością od ręki. Duża dbałość o szczegóły wykonania jest niezbędna, aby przeprowadzić skuteczną rehabilitację. Komfort użytkowania i łatwość w przenoszeniu naszych szyn będą dodatkowym atutem.

Powracając do pytania, czy warto wypożyczyć szynę CPM? Operacje, zabiegi nie mają miejsca każdego dnia w życiu człowieka. Czy zatem warto inwestować duże pieniądze w zakup szyny CPM? Wypożyczenie na okres trwania rehabilitacji to najlepsze rozwiązanie.

Wypożyczając szyny CPM w szyna24.pl masz pewność i gwarancję atrakcyjnych form współpracy, zarówno tych krótkoterminowych jak i długofalowych.

Koszty wypożyczenia szyny CPM

Sam koszt wypożyczenia szyny CPM jest zależny od czasu jej użytkowania. Istotnym faktem na pewno będzie to, aby skonsultować się wcześniej z lekarzem, który jasno określi jaka forma rehabilitacji jest potrzebna oraz jej czas.

Szyny CPM dostępne na szyna24.pl wypożyczamy na określone przedziały czasowe. Wynajem szyn CPM rozpoczyna się już od 2 tygodni do 4 tygodni. Oczywiście jeśli jest potrzeba dłuższego wynajmu szyn, każdy kolejny tydzień jest równy opłacie 100 zł. Jeśli potrzebny jest wynajem szyny CPM na okres krótszy niż 2 tygodnie, mamy także taką możliwość, wynajem można zakupić także na 24 godziny.

Szyny CPM dostarczamy pod wskazany przez klienta dres na terenie Warszawy, ale i również okolic. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie techniczne, dostarczone szyny CPM pomogą odpowiednio ustawić, ale i także służą pomocą w kwestii porad dotyczących rehabilitacji z użyciem szyny CPM.

Zobacz aktualny cennik wypożyczenia szyny CPM

Ile kosztuje wypożyczenie szyny CPM

Potrzebujesz szyny CPM w innych regionach Polski niż Warszawa?

Mimo to, że działamy w obrębie Warszawy, nie zostajemy ślepi na potrzeby naszych klientów. Gdy zachodzi potrzeba wypożyczenia szyny CPM z dalszych okolic Polski, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Istnieje możliwość dostarczenia szyny CPM także kurierem.

Nie zwlekaj z rozpoczęciem rehabilitacji, im wcześniej zostanie włączona do leczenia, tym szybszy będzie powrót do zdrowia. Zapraszamy do wynajmu szyn CPM z szyna24.pl

Jak długo korzystać z szyny CPM?Poprzedni
Kiedy można zacząć ćwiczyć na szynie ...Następny

zobacz również

Jak dlugo chodzic o kulach po endoprotezie kolana?

Jak dlugo chodzic o kulach po endoprotezie kolana?

Chodzenie o kulach to kluczowy element rehabilitacji po operacji endoprotezy kolana. Jako eksperci w dziedzinie ortopedii i rehabilitacji, podkreślamy, że właściwa długość i ... więcej
Jak ćwiczyć z szyną CPM?

Jak ćwiczyć z szyną CPM?

Operacja stawu kolanowego czy biodrowego wyklucza pacjentów z aktywności fizycznej na bardzo długi czas. Aby mogli oni powrócić do pełni swojej sprawności, konieczna ... więcej
Czy endoproteza może się nie przyjąć?

Czy endoproteza może się nie przyjąć?

Zabieg endoprotezy stawu kolanowego czy też biodrowego to oczywiście bardzo duża ingerencja chirurgiczna w nasz organizm. Jak każdy zabieg, operacja niesie za sobą także i skutki ... więcej

Skontaktuj się z namiMasz pytania? Jesteś zainteresowany wynajmem?

zadzwoń 509 452 325
© Szyna24.pl - Wypożyczalnia szyn CPM 2020 -2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda